| alintatul a întrebat:

pentru windows 7 32 biti ce codecuri recomandati? am instalat codecurile de la shark007... dar nu prea stiu cum sa le folosesc... si cum as putea codecurile sa le dezinstalez definitiv din pc?

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Nu prea ai nevoie de coderi in general la windows 7... orice are nevoie si le ia automat.Pentru dezinstalare te duci in control panel la uninstall programs. E la fel ca si cum ai vrea sa dezinstalezi un program.