| imStorm3r a întrebat:

Salut!
Poate este o intrebare stupida... :\
Recent am reinstalat windows-ul, dar nu imi mai functioneaza web-ul.
Stie careva cauza? Dau funda dinaia cu buline din piata big grin

8 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pentru internet ai nevoie de driver pentru placa de retea. Daca e conexiune PPPoE (username si parola), internetul se configureaza manual, dupa anumite instructiuni, care fac apoi posibila conectarea la net. Fara drivere nu poti folosi sistemul corespunzator.

| Zaygon a răspuns:

Ai instalat driverul de la placa de retea sau wireless?

| imStorm3r explică (pentru Zaygon):

Eu folosesc net pe cablu, nu am nevoie de asa ceva...

| Zaygon a răspuns:

Daca nu pui driverul la placa de retea nu o sa iti mearga.

| VladyXR a răspuns:

Ai timpul si datele corecte?

| imStorm3r explică (pentru VladyXR):

Ba, ascultati toi aici...
AM DRIVERE DE INTERNET IN **** MEA CA CUM ALTCUMVA SA STAU PE NET!?
Eu va intreb de ce nu mere web-u in ***...
Si na! daaa drivere unde *** mea gasesc si alea?

| VladyXR a răspuns (pentru imStorm3r):

Cat de prost pot sa FII? Eu Iti zic de Timp SI ORA NU DE drivere Cat DE idiot poti fi?, Verifica, timpul si ora daca sunt introduse CORECT! azi 4/15/2015.

| imStorm3r explică (pentru VladyXR):

Ce legatura are timpul si ora cu web-ul?