| laurentiu80 a întrebat:

Pot accesa un cont de facebook, daca cunosc mailul si parola mailului de pe care a fost creat, fara sa solicit trimiterea linkului de resetare a parolei contului de fb pe acel mail? Deci ca sa intelegeti, vreau sa intru pe un cont de fb, cunosc doar mailul si parola mailului de pe care a fost creat, stiu ca imi este usor sa schimb parola contului de fb dar nu vreau, cum pot accesa contul de fb sau sa aflu parola de fb in conditiile acestea?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu, trebuie ca acel mail sa fie trimis pentru a se reseta parola.

| Vanqu1sh a răspuns:

Parola nu o poti afla, doar sa o resetezi, alta solutie nu ai laughing! Ce iti mai arde si tie de conversatiile altora!

| jumpno a răspuns:

Are dreptate tongue trebuie sa trimiti mailul sau sa intri de pe mail pe mesajul de autentificare (Facebook) Si sa vezi ce parola are