| DarkHorse123 a întrebat:

Deci, am o problema legata de Facebook. De fapt, matusa mea are. Situația sta așa: are un băiețel care a făcut un cont de Facebook, deconectandu-se de pe contul ei.
Ea nu se conecta de obicei, folosind aplicația de pe mobil, rămânea conectata. Și-a uitat parola dar are adresa de mail. Problema e ca nu poate accesa nici mailul ca sa vadă codul de resetare a parolei, nici la mail nu-și mai aduce aminte parola. Ma poate ajuta cineva să-i recuperez contul?

1 răspuns:
| tehno125482 a răspuns:

Nu poti imi pare rau cont nou!