| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa sterg o conversatie de pe chat (facebook)? Ideea e ca nu vreau ca ala sa mai poata vedea ce am scris eu pe acolo. Din cate stiu eu nu se poate, da' totusi va intreb. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Poți s-o ștergi, dar n-o s-o mai ai tu, la el n-o să se schimbe nimic, conversația va fi tot acolo.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa o stergi, dar se sterge doar la tine

| MariaMary129 a răspuns:

Ii dai unfriend dupa care ii dai din nou add si ii spui ca l-ai sters fara sa vrei.Iti mergea netul greu si vroiai sa stergi pe altul dar din greseala l-ai sters pe el sau ca ai confundat poza lui de profil cu a altuia si vroiai sa-l stergi pe acela, nu pe el.