| DDX99 a întrebat:

Salut pe facebook se poate face o conversatie cu 3 persoane pe acelasi chat? daca da spuneti-mi cum.

Răspuns Câştigător
| XDeDeeX a răspuns:

Se poate si cu mai multe persoane big grin
Alegi o persoana cu care vrei sa vorbesti si da la optiuni la rotita aceea s dai. Adauga prieteni la discutie., scrii numele prietenului si gata big grin

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| trăncănici a răspuns:

Da se poate, vezi în setările chat-ului, jos în dreapta.Succes!

| DDX99 explică (pentru trăncănici):

Mai cu explicati nu se poate?

| trăncănici a răspuns (pentru DDX99):

Jos în dreapta se vede căsuţa chat. Apasă şi deschide. Apasă şi pe floricică(opţiuni). Intră la setări avansate.bifează la mijloc(deschide chat-ul doar pentru unii prieteni). Atît! Succes!

| Petripetri a răspuns:

Creezi un grup in care ii implici pe cei 3