| rLdw0w a întrebat:

Salut, poti afla emailul cuiva daca il ai in lista de prieteni la Yahoo messenger? daca da cum?

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

E aceeaşi id-ul de mess cu adresa de email. E cam aşa: xulescu@site.com.

| Carmen27 a răspuns:

Adresa de yahoo messenger este aceeasi adresa ca cea de mail.

| Miruna1111 a răspuns:

Da poti.Dar trebuie sa ii spargi contul. Daca tu il ai la prieteni iti poti vedea doar emailurile tale.Ca sa ii poti vedea emailurile trebuie sa il spargi sau daca ii sti parola nu este delog greu. Daca vrei sa aflii ceva mai bine intreaba persoana respectiva!

| Leo288 a răspuns:

Prietene, adresa de e-mail, este id-ul de messenger, adaugand " @yahoo.com", la acel id.