| Gabrielabmg a întrebat:

happy Cum poti afla parola cuiva de la yahoo messenger? >: thinking

10 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Nu este posibil. Dacă eşti hacker ai şanse 30% fiindcă yahoo este protejat foarte bine.

| mariusmmc a răspuns:

Pentru "aflarea" nu spargerea de parole yahoo, facebook, etc... add : m_marius_catalin@yahoo.com, am cateva trucuri in care te pot ajuta cu ceea ce ai tu nevoie :). in video de mai jos am facut acel tutorial sa vedeti cum puteti intra in pc cuiva doar cu ip-ul sau! http://www.youtube.com/watch?v=0cPnqQxqkDc

| florinbutzy a răspuns:

Cerei-o respectivului laughing. Succes!

| Gabrielabmg explică (pentru florinbutzy):

laughinglaughing mersi...am facut deja asta si nu a functionat rolling on the floorwinking

| blueangel99 a răspuns (pentru Gabrielabmg):

Păi normal. Doar nu ţi-o dădea cu una cu două. Trebuie să îl/o tragi foarte bine de limbă.

| Gabrielabmg explică (pentru blueangel99):

Este vorba de prietenul meu si nu prea reusesc laughing

| blueangel99 a răspuns (pentru Gabrielabmg):

De ce? Ţi se pare că te-nşeală şi vrei să intrii pe mass-ul lui să vezi dacă nu cumva e adevărat? Mai bine purtaţi o discuţie.

| Gabrielabmg explică (pentru blueangel99):

Pai nu prea am incredere in el :d si faptul ca nu vrea sa imi dea parola imi pune un nou semn de intrebarewinking

| blueangel99 a răspuns (pentru Gabrielabmg):

Poate că băiatul ţine la intimitatea lui. În plus, parola la mess e ca şi cheia de la casă: o ştii doar tu, şi poate şi părinţii tăi. Atât!

Numai bine!

| Gabrielabmg explică (pentru blueangel99):

Mda.e posibil.La fel si tie!:*