| Jigokunokishi a întrebat:

Salut prieteni! Am internet la Romtelecom. Daca activez wirelles-ul la modem si il las in priza fara sa pornesc PC-ul merge daca telefonul are Wi-Fi? Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da.de regulă romprăfuitul vine cu router, deci calculatorul nu are legătura cu wireless-ul.Succes

| heAdgN a răspuns:

DA

| LDCCristi a răspuns:

Iti merge sigur. Daca activezi wirelles-ul la modem (Sincer nu am auzit asta niciodata; modemu nu poate avea wireless sau poate vrei sa zici router) iti merge

| dimdem a răspuns:

Cel mai probabil da. Incearca si vezi. :p