| SexZor a întrebat:

Problema este urmatoarea...
Aseara am conectat o camera web la pc si a gasit singura driver-ul. A mers de minune.Astazi am reinstalat windows-ul si nu a mai gasit nimic.Am instalat o groaza de drivere pentru acest model dar tot nu merge, imi da o eroare.Are cineva idee despre ce este vorba?

Camera - http://www.google.ro/......tp?/imgres

4 răspunsuri:
| CreierSupersonic a răspuns:

Inchizi calculatorul, il scoti din priza sau apesi butonul din spate, dupa ce ai facut ce am scris anterior, apesi pe butonul de pornire timp de 30 de secune(calculatorul sa fie sscos din priza) poti repeta asta de 2 ori, dupa conectezi iarasi camera la calculator, normal iti va recunoaste driverul.Mult succes.

Răspuns utilizator avertizat
| CreierSupersonic a răspuns (pentru SexZor):

A mers?

Răspuns utilizator avertizat