| Costel710 a întrebat:

Salut,problema mea este ca : am băgat de prea multe ori parola greșit la IPhone-ul meu 6S,și id Apple a fost blocat din motive de securitate!
Ca sa îl deblochez îmi scrie asta :
,,ID dumneavoastră Apple a fost blocat din motive de securitate,pentru al debloca trebuie sa va confirmati identitatea "
Și cand intru acolo îmi cere numărul de telefon care l-am folosit la crearea contului. Dar eu nu mai am acel nr de telefon, ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Mergi la Apple, demonstrezi ca e telefonul tau cu factura de cumparare si cutia telefonului, si contra cost iti deblocheaza telefonul.

| Costel710 explică (pentru gelu1970):

Nu știu cam cât costă?