| ClaudiuStar a întrebat:

Salut.Puteti sa-mi spuneti ce sa fac.mi-am luat un PC nou, dar nu functioneaza usb-urile..nu merge sa bag webcam-ul, usb sau stick etc.

3 răspunsuri:
| DjNick112 a răspuns:

Daca pui in fata, e posibil sa nu-ti mearga deoarece nu sunt conectate firele in placa de baza, dar daca pui in spate direct in placa de baza si tot nu merge, treaba e nasoala, trebuie sa cumperi ceva genul asta https://www.google.ro/......ps?/search

| LD_Angelica_1981 a răspuns:

Ai garantie pe el? = dul in napoi si spune-i defectiunea sau cum vrei tu problema.

Nu nu l-am cumparat am mintit l-am luat la mina a doua. = nu ai ce sa faci.

Astept funda. Ms

| Dan515 a răspuns:

Il returnezi. Spui ca nu functioneaza. Ai garantie.