| GoodGuyDorel a întrebat:

Salut, puteti sa-mi spuneti unitati centrale cat mai performante sub 800 lei?

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Gasesti tot sistemul (monitor, unitate, tastatura, mouse) la maxim 500 lei, cu garantie 2 ani.Ce-i drept, este second-hand, dar avand garantie ca si unul nou, eu spun ca poti face fara niciun regret o economie, mai ales ca sarbatorile sunt aproape.

| doodo06 a răspuns:

La 800 de lei nu prea ai ce sa faci foarte perfomant.sunt unele siteuri pe net unde gasesti calculatoare second hand cu garantie.la 7 milioane era un dual core cu 3 gb si o placa video bunicica. nou nu prea ai variante