Întrebare recomandată | ITMonster a întrebat:

Recomandati-mi si mie un laptop/notebook Asus intre 2000-3000 lei cu i5 - i7 ( Oricare), mersi! happy
P.S: - Scuzati categoria big grin
- Poate sa fie si Toshiba

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Mai bun ar fi un laptop cu un I7. care este unul dintre cele mai bune procesoare la acest moment.

Uite la ce ma gandeam eu: http://bit.ly/16jDYdw

| AlexandruCool a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EXPRKBBBM/
Perfect pentru orice joc!

| ITMonster explică (pentru AlexandruCool):

Mersi! big grin Cred ca daca-i mai pun 4gb de rami o sa fie perfect! happy

| ITMonster explică (pentru Marius910):

Mersi, frate! ( iti spun frate pentru ca numele tau e ITGuru si al meu ItMonster si avem in comun IT-ul ) happy You are the winner laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns (pentru ITMonster):

Uita-te atent in linkul lui, exista un voucher, omul vrea sa te insele si pacaleasca, sa faca bani pe spinarea ta. Nu il lasa sa-si bata joc de tine.
Uite la Oktal, magazin special cu multe laptopuri pretul: http://www.oktal.ro/......94098.html
Si asta nici nu te lasi inselat de acest nesimtit.

Răspuns utilizator avertizat