| Cena07 a întrebat:

Salut, Salut! Mi-am luat si eu un laptop Acer si la fiecare joc pe care l-am instalat in afara de Pes 2013 imi da o eroare dupa ce intru in meniu de ex... "scar.exe has stopped working", ce fac? cum rezolv problema asta?

4 răspunsuri:
| Spaz472 a răspuns:

Salut, fa update la drivere si uita-te si pe la cerintele jocurilor.

| Cena07 explică (pentru Spaz472):

Hey. m-am uitat. si se potrivesc la laptop... o sa fac update. Mersi mult!

| Spaz472 a răspuns (pentru Cena07):

Si incearca si sa schimbi cr ac k-urile la jocuri ca am mai patit si eu asa.