| Streaja a întrebat:

Salut (scuze de postare) am o unitate Dell optiplex 755 si de 2 zile am o problema cu placa video.Am un geforce 9400 gt nVIDIA si cand o pun pe placa de baza Dell q35 unitatea porneste si si opreste de vreo 3 ori iar venitilatoarele se tureaza foarte tare iar la a 3-a pornire raman turate toate venitilatoarele.Precizez ca PC porneste fara probleme pe placa video integrata.Numai cand scot tenisiunea din PC atunci nu porneste cu placa video de la Nvidia.PC a mers fara probleme de vreo 3 luni iar de alaltaieri imi face problema asta. Daca e vreo porblema cu postul il voi sterge.MULTUMESC! Precizez ca placa video nu e bulita am testat-o la alt PC si merge fara probleme

4 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Eşti tu praf de aia nu merge, ai pc praf, prafule.

| Streaja explică (pentru raMLesS):

Nu cred ca raspunsul tau e adecvat intrebarii mele dar in fine esti un copil rasfatat care nu are ce face cu viata...

| raMLesS a răspuns (pentru Streaja):

Nu prea cred, scuze pentru răspuns dar eram drogat, chiar nu ştiu, cumpara-ti altu sau cheama pe cineva cum vrei sa te rezolvam noi? Numai are omu voie sa fie fumat ca vorbiti voi laughing.

| FastAndRelaxed a răspuns:

S-ar putea ca placa ta de baza sa nu suporte placa video cel mai bine ar fi sa suni la cei de la care ai cumparat-o si sa ceri suport tehnic happy. Baftawinking