| Eduard184 a întrebat:

Salut, se poate face CD-uri cu jocuri pentru ps2 normal? Am vice city si altele dar sunt foarte zgariate si as vrea sa fac altele.

8 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Se poate dar trebuie sa stii cateva lucruri. In primul rand trebuie sa ai consola modata, altfel nu va merge, pe urma cand faci jocul pe dvd iti trebuie niste programele speciale, ori DVD Decrypter, ori un dic patcher ceva, in fuctie de felul in care este modata consola.

| Eduard184 explică (pentru Dismally):

Mda... consola mea nu cred ca se poate moda e versiunea standard

| Dismally a răspuns (pentru Eduard184):

Se poate moda pe cardul de memorie dar o sa ai de munca, mai bine iti cumperi jocul, gasesti acum foarte ieftine, mai ales daca nu e vorba de un RPG.

| Eduard184 explică (pentru Dismally):

San andreeas as vrea

| Eduard184 explică (pentru Dismally):

Nu prea is ieftine... 120lei gta sa...

| Dismally a răspuns (pentru Eduard184):

N-as da mai mult de 25 lei, e un joc comun, nu e ceva rar sau un RPG care se vand cu preturi mult mai mari intr-adevar. Eu am vandut jocuri de PS2 si cu 10 - 15 lei happy

| 120bulevard a răspuns:

Nu poti sa-ti faci CD-uri daca, consola nu este modata, poti sa apelezi la clasicul OLX si cumperi un lot de jocuri ieftin care include si GTA san andreas.

| Eduard184 explică (pentru 120bulevard):

Cel mai probabil o sa-mi fac o lista de jocuri si o sa iau mai multe deodata