| djhateme a întrebat:

Salut.Se pot depune bani pe un cont de PokerStars de pe un card de credit Maestro? Daca da cum? mersi

1 răspuns:
| brandiburu a răspuns:

Maestro sunt bune de nimic. In afara de a-ti scoate banii de la bancomat, cam atat poti face cu ei.
Fugi la ING si cere un card de debit VISA sau VISA Electron si ai rezolvat problema. Plus ca au unele dintre cele mai bune solutii de management pentru bani (in special pe on-line) si cele mai accesibile.