| DavidTunechi a întrebat:

Salut, stie careva de ce nu imi merge youtube-ul pe Sony Ericsson ck15i txt pro? dau funda.

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai ultima versunde de soft?

| DavidTunechi explică (pentru sltlp):

Am programu youtube pe telefon. Adica din fabrica l-a avut.

| sltlp a răspuns (pentru DavidTunechi):

Ma refer la actualizarea cu update service, are ultima versiune?

| DavidTunechi explică (pentru sltlp):

Da

| sltlp a răspuns (pentru DavidTunechi):

Verifica setarile la internet. Imi aduc aminte, am avut candva un Sony Ericsson, si erau setarile de la Orange, dar alandala, si nu mergea.

| DavidTunechi explică (pentru sltlp):

Am aflat ca cica daca am card de 4 GB in el imi merge youtube.

| sltlp a răspuns (pentru DavidTunechi):

Nu vad legatura dintre card si youtube, dar ma rog. mai verifica setarile alea la internet.

| LMV01 a răspuns:

Pai ti-a mers vreodata? posibil sa nu fie compatibilwinking

| DavidTunechi explică (pentru LMV01):

Un prieten are ceva de genu ca si telefonul meu ..si lui ii merge

| LMV01 a răspuns (pentru DavidTunechi):

Mergi cu el la un service gsm. iti explica ei totwinking