| Denis2017 a întrebat:

Salut, stie cineva cat dureaza sa-mi schimbe la telefon mufa de incarcare?
L-am dus ieri si nu mi-au zis cat timp dureaza.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Maxim 1 ora! dar pe ei trebuia sa-i intrebi ca poate mai sunt si altii inaintea ta!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa intrebi. Acum esti la mana lor.

| Gabriel_Puican_1991 a răspuns:

Salut, ce telefon ai?

pentru aproape orice model inainte de 2016, dureaza maxim o ora, asta daca mai au si altceva de facut happy

daca este model mai nou, sau e incapsulat dureaza putin mai mult, dar pana in 2 ore.

Dar probabil isi iau o marja de eroare ca sa se ocupe de produse in ordinea in care au venit clientii, si poate dura.

| Constantin_Stefan_1975 a răspuns:

Max o ora, dar depinde si de timpul si dispozitia pe care o are tipul.