| Olaru_Cosmin_1999 a întrebat:

As dori un sfat in legatura cu modul de reparare al unei mude de incarcare pentru. un telefon Nokia Lumia 610.Ieri aveam 15% din baterie si l-am pus la incarcat iar mufa nu raspundea. in final s-a consumat de tot baterie. Dupa 1 ora am reusit sa-l pun intr-o pozitie favorabila si s-a incarcat timp de 30 de minute, si acum nu mi se mai deschide sa imi spuna "GoodBye" din cauza bateriei 0.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Te referi la mufa de la incarcator, cred.Nu ai cum.Cumpara alt incarcator.Sau unul universal.