| costel99 a întrebat:

Salut stie cineva ceva de sistemul de operere anonymous adica daca este bun etc. vreau sa il instalez dar nu sunt sigur.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Anonymus os e de fapt un Free BSD personalizat și ce include probabil aplicații ce nu sunt incluse implicit în free BSD, deci e bazat pe unix de unde derivă și linux-ul. Poate fi bun ținând cont că nu este Windows.Recomand să îl instlezi proma într-o mașină virtuală să vezi dacă te descurci cu instalarea de soft, configurare, etc că nu are nimic de aface cu Windows deci configurarea și instalarea de soft diferă foarte mult, dar din câte știu BSD-ul este mult mai stabil ca Linux-ul.Succes

1 răspuns:
| SkYAnon a răspuns:

Daca te preocupa hackingul/lucratul in linux pe sisteme de defensiva sau penetrere/ sau programarea ti-l recomand, daca nu sti sa faci niciuna din astea nu ti-l recomand cati priznzi urechile