| TheSeventhSin a întrebat:

Salut, stie cineva cum as putea sa-mi schimb username-ul de la contul de steam?
Il am de foarte multi ani (cred ca de vreo 6-7 ani) jocuri am cumparate pe el (destul de multe) si as vrea sa-i schimb username-ul.
In mod normal am vazut ca nu se poate dar poate as putea trimite un ticket celor de la steam?

3 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Doar cu ticket se poate rezolva ceva, dar trebuie să le spui un motiv pentru care dorești să faci asta + să ai informațiile contului. gen, ei te întreabă chestii de siguranță despre acel cont iar tu ar trebui să le știi.

| TheSeventhSin explică (pentru Alexuţ02):

Ok, si ai sa-mi dai un link de unde depun tiket-ul?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru TheSeventhSin):

Sunt pe telefon acum, dar te îndrum către o cale ușoară

Scrie pe google în română
Cum fac ticket către Steam

Sau în engleză
How to make a ticket to Steam