| Hy_Mattyas_1992 a întrebat:

Salut.stie cineva cum si unde pot sa vand pozele facute cu camera foto?

5 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Daca faci poze unor vedete in situatii jenante, le porti vinde jurnalistilor de scandal pentru bani.Altfel nu vad.

| Hy_Mattyas_1992 explică (pentru DaftPunk):

Gasisem un site mai demult unde se cautau fotografiile in natura, fara modificari, dar nu mai stiu numele site-ului

| Adikis a răspuns:

Daca te referi la o camera traditionala cu film, atunci poti vedea pozele duoar dupa ce duci filmul la developat.

| Hy_Mattyas_1992 explică (pentru Adikis):

Nu,camera bridge, ma refeream pe ce site se pot vinde

| ilovebeer a răspuns:

Ai putea sa faci un targ de vanzare de poze la tine acasa daca stai la curte sau ai putea sa le pui pe site-uri de vanzari spre exemplu mercador sau tocmai