| brokxy a întrebat:

Salut.Stie cineva daca pot sa rotesc un video de pe calculator? e XP Am filmat un video cu telefonul.Dar cand l-am pus pe calculator nu il pot viziona ca e cazut intr-o parte. Unde sa dau? Se poate? Eu cred ca da, ca imi amintesc ca odata am rotit un video dar nu imi mai amintesc cum.Si e important trebuie sa se vada bine sad Dau funda, va rog.

2 răspunsuri:
| AnKuXor a răspuns:

Da poti cu VLC.
Mergi la Instrumente-Efecte si filtre-Efecte video-Geometrie apoi i-ti apare o rotita care reglezi unghiul de rotire al video-ului.
Daca nu reusesti vb prin skype.

| DariDarius a răspuns:

Incearca sa conectezi cablul de date cand vrei sa il vizionezi, dar asta merge doar daca l-ai transferat prin acelasi cablu de date.