| de_la_Trei_Edi_1997 a întrebat:

Stie cineva un site de unde imi pot cumpara o husa pentru tableta Serioux S710tab? As dori o husa care sa aiba si tastatura integrata sau macar una simpla dar sa merite bani.Va astept raspunsurile!

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

LA toti reprezentantii de telefonie mobila.

3 răspunsuri:
| de_la_Trei_Edi_1997 explică:

Am găsit husa, scuze, merci mult pentru oferta. Daca voi cumpara o tableta cu ecranul mai mare te anunț!

| kenan2011 a răspuns:

Daca te mai intereseaza sa cumperi husa cu tastatura am eu la vanzare de 7", 8"si 10, 1', produsele sunt sigilate marian_kenan@yahoo.ro

| kenan2011 a răspuns:

Eu am huse cu tastatura de vanzare daca te mai intereseaza intra pe msn sa vb