| Alinailies a întrebat:

Salut!
Stiti vreo aplicatie cu care pot sa-mi modific fata si vocea in acelasi timp?
Caut dar gasesc doar aplicatii care fac foar una din doua.

7 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Salit,da, exista mai multe aplicatii care va permit sa modificati atat fata, cat si vocea in acelasi timp. Una dintre aceste aplicatii poate fi FaceRig, care este disponibila pentru desktop si dispozitive mobile. Aceasta aplicatie va permite sa aplicati diferite machete faciale si sa modificati vocea prin intermediul diferitelor efecte audio. De asemenea, mai sunt disponibile aplicatii precum Snapchat si TikTok, care ofera optiuni pentru a modifica atat fata, cat si vocea prin intermediul diferitelor efecte speciale

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu se poate deodată, fă pe rând.

| Sophieka a răspuns:

Tu cred ca vrei sa coci ceva cu treaba astahee hee.

| helpforyou a răspuns:

Ai incercat Snap Camera?

Mai poti incerca alte aplicatii cum ar fi FaceRig sau Voicemod, care pot fi gasite atat pentru dispozitivele mobile, cat si pentru desktop.

| Alinailies explică (pentru helpforyou):

Nu
Multumesc!

| Alinailies explică (pentru helpforyou):

Nu am gasit Facerig in google play. ☹️