| dragosbogdan001 a întrebat:

Stiu ca cu ceva timp in urma la calculator am ramas cu 0.00 mb memorie libera ( am ignorat asta pe moment) si, la un moment dat cand am intrat in unity mi-a aparut un mesaj de eroare ca nu s-a putut salva nu stiu ce cake (si mi-a dat si unde sa ma duc, ceva gen //computer/local disk/users/user/...) si am gasit memoria cake a mai multor aplicatii, am sters tot si s-a eliberat 10 GB de memorie care s-a ocupat iar si mai am 3 GB liberi. Deci are habar cineva unde ma duc sa sterg memoria cake iar?

Răspuns Câştigător
| TheKingBacca a răspuns:

Intra in 'Start' si cauta %prefetch%, %temp% si temp, acolo sunt toate cache-urile.

| dragosbogdan001 explică (pentru TheKingBacca):

Multumesc, m-ai scapat de 25 gb.

3 răspunsuri:
| xGaming87 a răspuns:

Mai bine reinstaleazati Windows si ai terminat

| dragosbogdan001 explică (pentru xGaming87):

Salut! Decat sa reinstalez windowsul, e mult mai simplu sa sterg niste amarate de cake-uri in 2 minute.