| gtr2rr3 a întrebat:

Sugerati-mi niste jocuri pentru android cu masini, simulatoare. Ceva cu masini cat se poate de reale gen vw golf v, passat, audi a4, a6 etc. intelegeti voi.
-fara: real car driving 3d, il am...

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GT RACING 2 in magazin play. Are vreo 900 MB, dar merita. Experienta auto reala. Il joc si in prezent.

| gtr2rr3 explică (pentru anonim_4396):

Il am, e super misto, is la un Nissan R35.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gtr2rr3):

E misto jocul, dar greu. Si eu tot undeva pe acolo sunt, numai ca am si RUF RT 12 si Viper. Banii se fac greu ( daca nu cumva platesti cu bani reali ). Pentru 1500 de dolari am jucat 4 zile aproape non stop la echipe. 1500 pe locul 2. Acum am bagat si pe altii in echipa sa nu ma mai chinui singur. Sa concurezi solo in echipe este f greu.

| j1NNNx a răspuns:

Magazin play -> masiniwinking

| AlyxandirClaw a răspuns:

Assetto Corsa / Project Cars

| danielut a răspuns:

NFS Most Wanted sau Asphalt 8

| gtr2rr3 explică (pentru danielut):

NFS-urile nu sunt gratuite.