| carhartt a întrebat:

Salut,
Sunt in clasa a 8-a si nu stiu cum sa ma imbrac la banchet happy
Eu ma gandeam, la o pereche de jeansi conici, in picioare skateri laughing)) si o camasa cu manecile scurte, ori cu manecile lungi si sa le sumet eu pana la cot happy
Voi ce parere aveti?
Tin sa precizez ca, culoarea jenasilor conici este albastra. Cu ce camasa ar merge?

6 răspunsuri:
| Gamers a răspuns:

La banchet la mine toti baieti au veniti cu camasi de culoare deschisa si blugi uni au venit si cu adidasi dar ceva mai stilati logic.Iti zic o faza stai sa vezi cum o sa vina fetele imbracate daca nu te-ai indragostit pana acum sigur o faci la banchet laughing la mine asa a fost.

| Gamers a răspuns:

La mine la banchet noi baieti ne-am imbracat in camasi de culoare deschisa blugi si adidasi ceva mai stilati sa nu uiti de parfum si un anti-perspirant ca e vara.Stai sa vezi cum o sa va vina fetele imbracate ca daca nu te-ai intragostit pana acum o vei face la banchet laughing la mine asa a fost.

| Ropidox a răspuns:

Cu manecile scurte pentru ca probabil o sa fie cald si sa te simti bine! Si ar fi de preferat o culoare mai deschisa! Cred ca ai imbina perfect eleganta cu bunul gust! Sper ca te-am ajutat!

| anonimabubulina a răspuns:

Pai tinuta care mi-a placut cel mai mult la un banchet al unui baiat de la noi de la scoala:a fost blugi albi, camasa albastra, sacou cu coturile de alta culoare(carpite)laughing si niste tenesi mai de ocazie albi

| dn28 a răspuns:

Eu de exemplu la poze am avut blugi element stramti, skate shoes albastru + gri, si o camasa cu maneci gri.

| alexutzuskaterutzu a răspuns:

Eu ti-as recomanda o bluza frumoasa peste un tricou casa moara fetele o pereche de blugi care ti plac si niste skatery nu m-a lasat sa scriu fetili