| Bianka_5573 a întrebat:

Maine incepe scoala si eu nu stiu inca cum o sa o imi fac parul!
Ma voi imbraca in camasa alba cu un fel de corset mic si dragut negru peste cu jeansi si in picioare voi avea balerini albi!
Ce parere aveti de cum ma imbrac?
Cum sa imi fac parul?(am parul pana la jumatatea spatelui)
Multumesc tuturor! Funda!

Răspuns Câştigător
| Winniee a răspuns:

Ai putea sa-ti pui o esarfa in par tinand cont ca ai parul lung. ti-o asortezi la cum esti imbracata si e un accesoriu foarte dragut( o cordeluta)Sau mai poti sa-ti impletesti 2codite si prin ele se pui cate un fir(subtire, din ceva metrial) de o culoare stridenta, albastru metalizat, rosu, roz.Ai putea sa-ti prinzidoar jumate din par(cel din fata) si sa-ti faci un mic coc din care sa iasa firele...arata foarte bine! Poti de asemenea sa-l prinzi tot sus intr-un coc.si sa trisezi cumpara 2 betisoare de alea(cum poarta japonezele) si pune-le in coc! SAu o coada de cal sus la spate ori doua codite impletite sau 4 cat mai multe.

3 răspunsuri:
| Epica_6648 a răspuns:

Te.ai imbracat frumos happy parul zic sa ti. l intinzi sau sa. l faci creponat happy fundita kiss

| chocolate_2145 a răspuns:

Draguta tinuta skumpokissparul? ori ti-l lasi pe spate ori iti faci o coada de cal sus la spatewinkingsper ca te-am ajutat funda plsbatting eyelashes