| Tudormatei a întrebat:

Sunt interesat sa imi cumpar un iPhone 7 si am un buget undeva pe la 2000-2500 de lei si ma gandeam sa il cumpar de Black Friday.Momentan pe eMAG este in jur de 3300.
Am intrat pe WayBackMachine si am vazut ca in 2015, in septembrie, un iPhone 6 era 3300 de lei, iar pe 20 noiembrie de Black Friday, a fost 2000-2400.
Tinand cont de "calculele" astea, credeti ca se va intampla la fel si voi putea sa mi-l iau la un pret de sub 2500 de lei, sau o sa faca magarii d-alea de ale lor si o sa-l scumpeasca inainte..etc?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Probabil ca va scadea undeva intre 2500 si 2800 de lei.

In final nu participa numai Emag, e posibil sa gasesti oferte mai bune la Media Galaxy, Evomag, Quickmobile..etc

| CM7YRE a răspuns:

Cu siguranta o sa gasesti reducere la Iphone, dar nu atat de mare pe cat crezi tu. Daca spui ca te-ai uitat la 6, uita-te cum a fost la 6S, o sa fie cam aceeasi chestie. Un 6S sigur o sa gasesti la banii aia, posibil si un 7 la 2700-2800 Ron. Adauga-ti in cos si verifica pretul in ziua respectiva, o sa primesti email automat cu reducerea: http://bit.ly/2ginlyf

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mi se pare o prostie sa dai atîtia bani pe un telefon,.