| dTx13 a întrebat:

M-am uitat pe site-ul WayBackMachine, un site care iti arata cum aratau alte site-uri intr-o anumita data/perioada.

Am intrat pe eMAG si am vazut ca in August 2015 un iPhone 6 era 3200 lei, iar in Noiemberie 2015 de Black Friday, a fost 2000 de lei.

Anul asta, un iPhone 7 e 33 mil, de black friday la cat ziceti ca il prind?

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Pe vreun 2500-2800 Ron posibil, cine stie daca e mai ieftin. Urmareste aici ofertele si reducerile http://www.intimp.ro/black-friday-magazine-participante/