| PhotoShop a întrebat:

Sunt nou pe TPU si as dori in primul rand sa intreb cum se da funda? In al doilea rand puteti sa imi dati un site cu fisiere. PNG pentru photoshop, care sa contina armele din Counter-Strike... Dau funda! Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Adrian_1692 a răspuns:

De counter-Strike nu stiu. Ca sa dai funda 1: trebuie sa te logezi 2: la intrebarile tale pe care le pui treuie sa ai cel putin un raspuns 3: la raspunsunsuri scrie daca vrei sa dai funda 4: iti da un mesaj la care te intreaba daca esti sigur sa dai funda 5: accepta si ii se pune funda.
Cu raspunsul care ti l-am dat da-mi te rog o FUNDA. TE ROG.

1 răspuns:
| gontaled a răspuns:

Add me denisdarkmoon,,,,,, in legatura cu armele noi pentru C.S. daca le mai vrei...