| SebiSebi1 a întrebat:

As dori daca puteti sa imi dati si mie niste situri cu coduri pentru counter strike dar sa mearga! multumesc! dau funda!

3 răspunsuri:
| Cataliciiii a răspuns:

Eu îţi propun mai bine să te laşi de coduri, şi să te apuci de jucat, dacă chiar vrei. Apropo pentru codaţii ca tine se vor inventa şi noi comenzi pentru care poate veţi avea de suferit. O zi bună.

| KidDDDDDDD a răspuns:

Eu îţi propun mai bine să te laşi de coduri, şi să te apuci de jucat, dacă chiar vrei. Apropo pentru codaţii ca tine se vor inventa şi noi comenzi pentru care poate veţi avea de suferit. O zi bună.