| rareshrazor a întrebat:

Salut, sunt Rares detin un blackberry torch 9800 :
mi-am scapat telefonul din masina, eu nu am observat si din greseala l-am calcat cu roata si l-am distrus ce sa fac cu el ecranul nu mai merge
Help. Dau funda celui care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Danutza27 a răspuns:

Cit dai pe reparatie mai bine cauti pe www.okazii.ro si gasesti un tel in mintile lui (sh) si pe cel stricat il dai pentru piese.

2 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Daca ai trecut cu roata peste el ai o singura solutie - unul nou - pentru ca oricat l-ai repara ai distrus circuite multe in diverse locuri si vor aparea probleme. Iar costurile ar fi prea mari

| rareshrazor explică (pentru RazzyFUnik):

Costa 17 mil nu prea am chef sa il repar dar oare cei de la Vodafone pot (de acolo l-am luat)