| IoanS a întrebat:

Salut, tocmai mi-am activat Windowsul fara sa il platesc cu un program numit Remove WAT, si de atunci jocul meu Far Cry 3, se tot opreste, si zice "Far Cry 3 has stopped working". Asta nu s-a intamplat niciodata inainte. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Baga toate pozele,fisierele,melodiile(nu programele,jocurile, softuri ce au fost instalate!) pe partitia D si cand reinstalezi windowsul dai format doar la C si daca mai ai alte partitii in afara de C si D, la partitita D nu dai formatare, o lasi cum e ea, nu te atingi de ea.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Reinstaleaza-ti jocul, dar pastreaza salvarile.

| RaduTN a răspuns:

Reinstaleaza jocul. Daca tot asa face, reinstaleaza windowsul.

| IoanS explică (pentru RaduTN):

Multumesc.O sa fac asta deseara, dar voiam sa stiu daca jocul are legatura ca acum cand l-am deschis am vrut sa dechid BIOS-ul si ecranul s-a facut negru si asa era si dupa 3 minute. Am uitat sa mentionez ca am un computer destul de bun si este si foarte nou.

| IoanS explică (pentru RaduTN):

Tocmai am reinstalat jocul, dar tot da freez, mai ales in multiplayer. Chiar trebuie sa reinstalez windowsul? Nu vreau sa pierd tot ce am in computer...

| RaduTN a răspuns (pentru IoanS):

Baga toate pozele,fisierele,melodiile(nu programele,jocurile, softuri ce au fost instalate!) pe partitia D si cand reinstalezi windowsul dai format doar la C si daca mai ai alte partitii in afara de C si D, la partitita D nu dai formatare, o lasi cum e ea, nu te atingi de ea.