| Palko_Csabi_1998 a întrebat:

1. Unde pot gasi un custom rom compatibil cu Samsung Galaxy Trend Lite GT-S7390.
2. Sau daca nu, atunci CM(Cyanogenmod) este compatibil?
mersi

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

1. oficial gasesti rapid pe sammobile sau google(Easy).
2. Nu o sa vezi niciodata cyanogenmod pentru telefonul ala.

| Palko_Csabi_1998 explică (pentru sltlp):

Ok, deci cyanogenmod pica. Dar n-am gasit pana acum nici un alt custom rom pentru modelul asta

| sltlp a răspuns (pentru Palko_Csabi_1998):

Custom rom nu gasesti. DOAR alte versiuni de soft oficiale.

| TraXe a răspuns:

Stii sa il instalezi?

| TraXe a răspuns:

Stii sa instalezi softul?

| Pascariu_Andrei_1993 a răspuns:

Deocamdată nu este nici un custom rom pentru GT-S7390
Poți încerca un Stock ROM puțin modificat > http://forum.xda-developers.com/......0-t2965604
P.S. Sunt câțiva developers care încearcă să porteze CyanogenMod 10/12 ( Va mai dura ceva până vor reuși)

| Palko_Csabi_1998 explică (pentru Pascariu_Andrei_1993):

Am si renuntat deja la idee. Mi-am dat seama ca nu merita sa imi mai bat capul cu telefonul asta bun de nimic. Si dupa ce l-am dus la service ca i-am *** softul cu flashuiri. Dar mersi oricum