| KaziPloae1398 a întrebat:

..

1. Vreau sa imi iau un SmartPhone si nu ma pot decide ce... poate ma ajutati cu ceva indicatii. Caracteristici:

-Procesor 1.2+
-Memorie Interna 4gb+
-Pret 5MP

2. Ce sa aleg dintre Sony Ericsson Xperia Arc S... si Samsung Galaxy S Plus?

Răspuns Câştigător
| Finetti1313 a răspuns:

Eu am un Samsung Wave 3 si sunt foarte multumita. Iti recoman un Samsung s3 mini sau Samsung Galaxy S plus pentru ca intre Sony Ericson si asta eu as alege Samsung. Sony Ericson a cam pierdut din calitate si s-a cam ramolit. Am avut multe smart phone-uri variate cel mai multumita am fost de Samsung.
Sper ca te-am ajutat. funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| 亚历山 a răspuns:

-Pret 5MP?
Samsung Galaxy S Plus

| dany8753 a răspuns:

Eu tes zice S plus am si eu unu si este foarte bun bft