| Rusu_Alexandru_1980 a întrebat:

Abia am luat laptopul de la un service dupa ce mi-a fost reinstalat windowsul. Am umblat mai amanuntit si am vazut ca nu merg doua porturi usb. Nu erau defecte insa nu existau driverele pentru acestea. Stie cineva cum pot sa le instalez sau daca necesita asistenta profesionista?

Răspuns Câştigător
| Şaptepăcate a răspuns:

Daca ai usb3 si a bagat un win xp sau o varianta veche de 7 sunt sanse mari ca aceste drivere sa nu fi fost disponibile. De pe site-ul producatorului laptopului alegi sistemul de operare si descarci ce ai nevoie.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca vrei tu ma uit eu la ele, analizam toate driverele + test de hardware prin windows

| K0sti a răspuns:

De pe site-ul producatorului nene, de unde se iau toate driverele! Ce o fi asa complicat?