| DextroCs a întrebat:

Acum 1 luna am instalat win7 pe un laptop, totul bine si frumos dar de ieri cand incerc sa intru in Gta, sau pe net sau pe orice joc mi se inchide laptop-ul. Vreau sa spun ca laptop-ul este performant nu stiu de ce face asa.
Ce credeti ca are? E de la Windows Sau de la Laptop?
Please, E URGENT!

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Este de la caldura si cam trebuie curatat. Fiind temperatura mai mare se inchide pentru a proteja procesorul si astfel sa fie totul bine. Te rog sa vezi cu coolerul sau sa ii iei unul si o curatare de praf nu ar strica.

2 răspunsuri:
| mnthseby a răspuns:

Pune codecuri sau driverul pentru placa video\
si eu am patit o data si nu aveam codecuri

| Marian_Alex_1983 a răspuns:

Vezi daca iti merge racirea la el sau eventual pune alt win de preferabil wind7 ultimate sau wind8