| P1etonu a întrebat:

Acum 2 zile mi-am reinstalat windowsul si precizez ca nu e prima oara cand o fac. Totul a mers bine si frumos pana cand am intrat in warcraft si am obs ca personajul se misca in poze. Initial am crezt ca e de la net dar apoi cand am intrat pe youtube si videoclipurile se miscau la fel. intrebarea este ce mai trebuie sa mai fac la placa video ca sa meraga ca la inceput, am toate update-urile la zi dar nu stiu ce sa mai fac.

6 răspunsuri:
| WalterWhite a răspuns:

Instaleazati din nou toate drivere-le si instaleaza-ti si Adobe Flash Player.

| Gabi05 a răspuns:

Ce windows aveai inainte, si ce windows ai acum?
Ai reinstalat ca la carte=stergi partitiile si faci altele?
Update-urile cum le-ai facut, ai luat programe gen driver genius?

Cand esti cu sistemul in meniu, fara programe deschise, deschide task manage-performance si uitete la cpu usuage cat sta la %

| P1etonu explică (pentru Gabi05):

Am avut win 7 si tot 7 am instalat, am sters tot ce era in comp, uptate am facut cu win update iar mai apoi mai aveam cateva pe care l-am facut cu driver genius, iar la task manager imi arata 50 % dar oscileaza destul de mult

| Gabi05 a răspuns (pentru P1etonu):

Ai gresit cand ai facut update cu win update si driver genius, driverele se fac manual, trebuie luate fiecare de pe pagina producatorului, altfel risti sa se produca conflicte intre drivere ca in cazut tau.Sunt 2 variante
Fie bagi din nou windowsul(recomandat) si iei driverele de pe pagina producatorului
Fie folosesti metoda asta
http://www.mygarage.ro/......video.html

Recomand reinstalarea windowsului, si sa nu mai folosesti programe pentru drivere

| P1etonu explică (pentru Gabi05):

Am rezolvat treaba era ca nu instalasem un driver cum trebuie. Eu am win original si de aceea am folosit win update pentru ca asa este recomandat. DAca nu ai win original se intampla lucrui nasoale. Totusi mersi pentru ajutor si o sa iau aminte daca cumva imi instalez un win piratat sa fac cum ai zis tu. Respect!

| Skkidyy a răspuns:

HostName: Zite: The GF [0.3x] - Aplicatii Helper Deschise.
Address: 188.241.14.98:7777
Players: 7 / 50
Ping: 19
Mode: Zite GF v0.4.9
Map: San Andreas