| Bybe a întrebat:

Acum cateva zile am cumparat un laptop HP Probook 470 G2 mi-am instalat Windows 7 home premium 64 bites.dar am o problema la placa video.cand intru la device manager imi apare placa video cu un triunghi galben si cand dau dublu click imi apare acolo:'Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)'. De asemenea nu imi merge nici un joc, Care e problema si ce as putea face ca sa rezolv problema?

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Instaleaza driverul placii video.
http://h20564.www2.hp.com/....../readIndex

| Bybe explică (pentru AlinKun):

L-am instalat si problema persista si nu doar pe cele de acolo am incercat mai multe...

| K0sti a răspuns (pentru Bybe):

Tocmai de aia, ca ai incercat mai multe! Driverul e unul singur! Acum s-au imbarligat intre ele...vezi sa nu faca si pui!