| Statuia a întrebat:

Acum ceva timp mi-am achizitionat un laptop Lenovo S145-15IWL cu un i3-8145u. La cat l-am folosit am inceput sa am probleme cu tastele, cand apas tasta a sau s, mi se scrie de 2 ori sau nu scrie. Aveti niste solutii ce asa putea sa fac? Sa-l duc la garantie sau sa desfac tastatura si sa o curat, sa fie un scurt-circuit ceva? Orice raspuns ajuta.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Clar il duci in service. Daca umblii tu la el gasesc un motiv sa nu il mai repare si ramai si cu el defect si cu banii dati.