| cristiFCSB123 a întrebat:

Salut tpu.acum o luna am descarcat un skin de windows 8. mi-a placut, apoi l-am dezinstalat. dupa ce l-am dezinstalat a inceput sa imi mearga prost minecraftul. si minecraftul imi mergea cu 120 de fps constante. acum abia prinde 20. videoclipurile in 60 fps nu imi mai merg. se incarca foarte greu facebook si imi merg foarte prost live-urile. am scanat tot pc-ul am sters toti virusi din el. apoi m-am gandit ca poate e vreun malware. am descarcat un program pentru malware. am sters tot ce am gasit. si tot la fel imi face. mai ales cs:go de la 100 fps acum merge in 30.
pc-ul meu:
-4 gb ram ddr3
-procesor Intel pentium dual core 3.2 ghz
-placa video nVIDIA gt 630 2gb ddr3
-placa de baza Asus Asus h81m-plus
-windows 7 ultimate 64 bit
ps. windowsul a fost schimbat acum 2 luni. inainte sa imi faca asa. atunci mergea perfect

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Vezi ca in general toate interfetele fac un system restore inainte sa se instaleze.

Dai un system restore si ar trebui sa revina la normal, cel mai probabil ti-a modificat niste registrii si ti-a dat windowsul peste cap.

| cristiFCSB123 explică (pentru Intruder19):

De unde dau system restore?

| cristiFCSB123 explică (pentru Intruder19):

Cum fac asta? ca nu pot sa dau pe system resore...

| AdrenalinTm a răspuns (pentru cristiFCSB123):

laughingnai de ce sa faci asta ar fi la fel sau daca nu ai un recovery facut de alt prog in afara de cel de la windows da daca nu nu are rost iat iobit uninstaler si stergel si din registri dupa ia-ti advance system care si ai multe obtiuni acolo