| MegaR a întrebat:

Am achizitionat recent o pereche de casti somic g941 7.1 virtual. In momentul actual folosesc windows 10. Driverul care a venit cu castile este outdated(invechit) asa ca am descarcat driverul de pe pagina oficiala a producatorului. Problema este ca nu imi detecteaza castile ca fiind conectate, asa ca primesc un mesaj de instiintare care imi inchide instalarea. http://imgur.com/UULeJWI

1 răspuns:
| ByeBye a răspuns:

Nu prea ai ce face cu driverul si eu am o pereche de g938, emularea 7.1 este un pic ciudata nu o sa te ajute in jocuri, nu ii prea vad rostul softului in afara de bass boost, incearca compatibilitate pentru windos 7. Eu le folosesc fara softul acela si sunetul este impecabil. Driverul de baza pentru functionare va fi instalat automat de windows 10 nu iti fa griji.