| Sergiu44227 a întrebat:

Am auzit ca a aparut Windows 10, am gasit sa descarc,dar e un Preview,nu e complet, stiti cand apace cel complet?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vartolome1 a răspuns:

Windows 10 va fi lansat oficial în perioada august-septembrie 2015.

| razvanutu28 a răspuns:

Abia a aparut acesta dar daca ai windows 8 cumparat merge si preview, asa si la windows 9 tot numai Preview este, l-am avut instalat dar nu e cine stie ce...Probabil mai e de asteptat vreo jumate de an pana va aparea de descarcat de pe net...