| romario97 a întrebat:

am auzit ca exista un program cu care sati mearga mai bine jocurile pe calculator, Stie cineva cum se numeste? sau ce as putea face sa-mi mearga jocurile mai bine
Dau funda
funda

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu,nu exista.

| IQ156 a răspuns:

Da,exista iar acest program care se numeste virusul Troian.
Ca sa iti mearga jocurile mai bine iti schimbi calculatorul sau schimbi piese.

| Alex_Alexandru_2001 a răspuns:

Raspunsul tau aicSalutare! Goal Tycoon este un manager de fotbal pentru cei care sunt pasionati de jocurile de strategie in browser. Totul se bazeaza pe strategia cu care iti faci echipa, e aproape similar cu ce se intampla in realitate. 1 sezon are 30 de etape = o luna reala, porniti din liga a 10-a, cu cat promovati intr-o liga superioara cu atat castigati mai multi bani reali…Jocul e serios, plateste, e facut de cei de la Market Glory… Multa bafta!
http://www.goaltycoon.com/bestfootballgame/Praslea