| krt0f1oR a întrebat:

Am auzit că Windows 8.1 consuma mai puține resurse decât Windows 7.este adevărat?
Dar Windows 10 consuma mai putin decât 7.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Windows 7 consuma cele mai putine resurse dintre 7, 8 si 10 care consuma cel mai mult! Xp consuma cel mai putin, windows 2000 mai putin big grin

3 răspunsuri:
| Fatayou a răspuns:

Nu conteaza cate resurse consuma, ci care e mai bun, si pot spune in mod cert ca e Windows 7 la calitate in comparatie cu celelalte, din mai multe privinte.

| RAY a răspuns:

Windows 10 are multe chestii care consuma mult, in scimb windows 7 nu are atatea aiureli, deci recomand windows 7

| PsyhoChild a răspuns:

Buna.
Windows 7 consuma foarte putine resurse.
Windows 8.1 si 10 consuma mai mult decat windows 7.
Este o chestie de logica aici.Cu cat un windows primeste mai multe configurari (precum 10)cu atat consuma mai mult. Sper ca te-am ajutat.