| Anonim3848284922 a întrebat:

Salut tpu.Am creat un grup de discord si am adaugat NSFW dar dupa cateva zile m-a deconectat si cand am incercat sa ma conectez mi-a aratat ca,, contul a fost dezactivat,, pot sa fac ceva sa il recuperez?

Răspuns Câştigător
| Flar3 a răspuns:

Nu prea cred, dezactivat inseamna ban.

| Anonim3848284922 explică (pentru Flar3):

Si nu se mai poate face nimic?

| Flar3 a răspuns (pentru Anonim3848284922):

Pai nu, doar daca trimiti ceva mail catre discord ca iti activeze contul inapoi.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu

| UltraSoundSound a răspuns:

Salut,exact asta am patit si eu anul trecut, din greseala mi-am pus varsta, pe un canal NON-NSFW, da, ciudat, stiu. Iar in secunda 2 am fost deconectat, si mi-a venit un mail in care imi zice ca contul meu este dezactivat si am 15 zile sa-l restituiesc (sa imi verific varsta in cazul asta), am facut tot ce trebuie, keep in mind, aveam 14 ani anul trecut, nu l-am mai putut recupera, eu deja eram instalat pe contul secundar, pe care il am din 2018. In acest caz nu prea ai ce sa faci, doar daca ai 16 ani sau mai mult, atunci il poti recupera.